I CAN Export: презентація посібників з експорту до Канади

бізнес-центр «Леонардо» (вулиця Богдана Хмельницького, 19-21), 2-й поверх, конференц-зал «Леонардо хол»

20/10/2017

3:00 pm / 6:00 pm

Угода про вільну торгівлю з Канадою створює безліч можливостей для проактивних українських експортерів.
 
Тож настав час сказати “I CAN Export!” та почати свою експортну подорож до Канади.
 
Щоб допомогти українському бізнесу в пошуку інформації, необхідної для виходу на канадський ринок, Міністерство економічного розвитку та торгівлі спільно з Канадсько-українським проектом з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) та Офісом з просування експорту, 20 жовтня презентують два освітні ресурси для бізнесу:
  1. Практичний посібник з експорту до Канади для українських малих та середніх підприємств “I CAN EXPORT”, розроблений в рамках проекту CUTIS;
  2. Гайд «Публічні закупівлі Канади: з чого почати», розроблений проектом GPAinUA Офісу з просування експорту
Презентація відбудеться 20 жовтня о 15:00 в бізнес-центрі «Леонардо» (вулиця Богдана Хмельницького, 19-21), 2-й поверх, конференц-зал «Леонардо хол».
У заході візьмуть участь Посол Канади в Україні Роман Ващук, заступниця Міністра економічного розвитку та торгівлі, торгова представниця України Наталія Микольська, представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі, експерти проекту CUTIS та Офісу з просування експорту.
 
Запрошуємо експортно-орієнтований бізнес долучитися до презентації. Всі учасники заходу отримають друкований примірник посібника “I CAN EXPORT”. В програмі передбачена сесія питань та відповідей, а також можливість для нетворкінгу та неформального спілкування.
 
Обов’язкова реєстрація за посиланням. Підтвердження вашої реєстрації буде надіслане напередодні події.