News Tag: IT
Українські IT-компанії готові до підкорення канадського ринку

Проект CUTIS сприяє розвитку експорту до Канади не лише українських товарів, але й послуг.

З 1 по 5 квітня 12 провідних українських IT-компаній відвідали Канаду в рамках спеціалізованої ICT бізнес місії.

В місії взяли участь такі компанії як:

 • Active Audit Agency (cybersecurity services)
 • Taurus Quadra (development & customization)
 • Solution Mentors (development & Oracle database services)
 • Perfectial (SAAS apps & blockchain apps)
 • MindK (web development)
 • MAPGEOSYSTEM (digitalization & 2D-3D modelling)
 • La Soft (web & mobile apps development)
 • ISSP (managed security)
 • Inoxoft (UI/UX design & software development)
 • Edsson (software development outsourcing)
 • Davintoo Ukraina (hosting & implementation of collaborator)
 • Conterra (data continuity & recovery)

Під час поїздки відбулася низка B2B зустрічей з канадським бізнесом, семінарів та панельних дискусій. Головна ціль – допомогти українському бізнесу дізнатися більше про канадський IСT-сектор та сприяти пошуку бізнес-партнерів в Канаді.

В Торонто українська делегація відвідала один із найбільших в Канаді інноваційних IT хабів MaRS Discovery District.

Третій день ICT місії українські IT-компанії провели в місті Гамільтон (потужний промисловий центр провінції Онтаріо). В співпраці з City of Hamilton обговорювали такі важливі для бізнесу питання як розвиток та впровадження інновацій.

В Торонто українські підприємці відвідали CoMotion on King (один із найбільших коворкінгів провінції Онтарію), а також ознайомилися з роботою провідних акселераторів Ontario Centres of Excellence та DMZ. Останній – потужний інноваційний бізнес-інкубатор на базі Ryerson University. В фокусі обговорення були питання кібербезпеки та протидії кіберзлочинам, розвиток штучного інтелекту та віртуальна реальність.

«Під час місії наша компанія отримала багато нової інформації: від конкретних порад щодо побудови маркетингової стратегії й формулювання конкурентних переваг і до консультацій щодо переговорів з потенційними партнерами. Надзвичайно великою допомогою співробітників CUTIS була організація В2В зустрічей з компаніями, які потенційно можуть стати нашими партнерами в Канаді. Це вкрай складно було б робити самостійно і без проекту, що підтримується урядом Канади», – зазначила Віталіна Дарнопих, директор львівської філії компанії Taurus Quadra.

«Завдяки підтримці проекту CUTIS, ми познайомилися з канадськими компаніями та e-learning спеціалістами. Впевнений, що ці зустрічі переростуть в успішне міжнародне e-learning партнерство», – вважає Мирослав Боцула, CEO компанії «Davintoo Ukraina».

Ми впевнені, що українські IT-компанії мають чудові перспективи на канадському ринку і співпраця між країнами в IT-сфері буде лише поглиблюватися!

ICT місія до Канади організована проектом CUTIS в рамках програми розвитку українського експорту «U CAN Export».

Нагадаємо, що Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) – це 5-річна (2016-2021) ініціатива уряду Канади, спрямована на зменшення бідності в Україні шляхом нарощування експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України. Проект фінансується урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади. Проект реалізується Конференційною радою Канади спільно з Канадсько-українською торговою палатою.

Проект CUTIS реалізує програму підтримки експорту до Канади «U CAN EXPORT» у п’яти пріоритетних секторах: виробництво одягу, взуття, меблів та кондитерських виробів, а також ІТ-послуги.

#UkraineNow: Нове урядове промо-відео України

Міністерство закордонних справ України презентувало новий промо-ролик, спрямований підвищення обізнаності світової спільноти щодо України.

Відео під слоганом #UkraineNow опубліковане на офіційні сторінці міністерства.

“#Україна 🇺🇦 , яку ми знаємо, така як є. Мальовнича, душевна, сучасна, вільна. Жовто-блакитна та єдина: і ліси, і поля, і високі гори і Чорне Море. Метрополії та села – від Києва до Севастополя, від Львова до Донбасу. Любимо, шануємо, пишаємося і всіх запрошуємо. Україна для всіх. Україна для тебе,” – йдеться в повідомленні.

Ukraine for Everyone. Ukraine for You.

(EN/UA)This is #Ukraine 🇺🇦 as we know it. As it is. Picturesque, sincere, contemporary, free. Yellow-blue and unified: deep forests and vast fields, high mountains and the Black Sea. Metropolises and villages – from Kyiv to Sevastopol, from Lviv to Donbas. We love it, respect it, are proud of it and invite everyone to join us. Ukraine for everyone. Ukraine for U.We present to you a video created on request of the Ministry of Foreign Affairs of Ukraine. Your likes and shares will be much appreciated 😉______________________________________________________#Україна 🇺🇦 , яку ми знаємо, така як є. Мальовнича, душевна, сучасна, вільна. Жовто-блакитна та єдина: і ліси, і поля, і високі гори і Чорне Море. Метрополії та села – від Києва до Севастополя, від Львова до Донбасу. Любимо, шануємо, пишаємося і всіх запрошуємо. Україна для всіх. Україна для тебе.Представляємо Вам відео-ролик, створений на замовлення Міністерства закордонних справ України. Будемо вдячні за вподобання та репости 😉

Posted by Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine on Friday, January 19, 2018

Звіт: Експорт ІТ-послуг з України зріс до $3,6 млрд

Експорт IT-послуг продовжує драйвити українську економіку й минулого року склав вже понад 3% ВВП та $3,6 млрд.

Про це йдеться у звіті асоціації “ІТ-Україна”.

За оцінками PricewaterhouseCoopers в 2018 році обсяг ІТ-експорту може сягнути $4,5 млрд.

Окрім того, до 2025 ІТ-компанії приноситимуть до бюджету понад 45 млрд грн податків на рік. Інформаційні технології можуть стати однією з головних галузей українського експорту на рівні з металургією та харчовою промисловістю.

Нагадаємо, що ІТ-послуги увійшли до топ-5 пріоритетних товарів для збільшення українського експорту до Канади у відповідності до Експортної стратегії України.

Українська IT-місія відвідає запуск Branham300 в Канаді

З 29 травня по 1 червня 2017 року у Торонто перебуватиме українська галузева IT місія до Канади, яку очолює Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі –  Торговий представник України Наталя Микольська.

Понад 15 перспективних українських IT компаній, що пройшли конкурсний відбір з-понад 50 претендентів, вперше отримали можливість взяти участь в Branham300 Launch Event (www.branham300.com). Ця авторитетна мережева зустріч у секторі інформаційно-комунікаційних технологій проходить у Канаді щорічно з 1990 року та є дискусійним майданчиком для директорів найбільших компаній щодо відкриття нових ринків та пошуку партнерів.

Представники українських компаній – першопроходців, що увійшли до місії, матимуть можливість поспілкуватися з трьома сотнями провідних управлінців технологічних компаній Канади. В рамках місії традиційно пройде серія індивідуальних В2В зустрічей.

На Branham300 Lanch Event відбудеться спеціальна презентація IT сектору України та його потенціалу. Таким чином, учасники місії не лише презентують себе потенційним канадським партнерам, а й привернуть увагу до IT галузі України загалом.

Організатори ІТ місії – Офіс з просування  експорту у партнерстві з проектом CUTIS (Canada-Ukraine Trade and Investment Support).Платиновий спонсор –  компанія SoftServe. Приймаюча сторона та партнер з канадського боку  –  Branham Group – провідна консультаційна компанія, зосереджена виключно на канадському секторі високих технологій.