News Tag: тренінг
Навчальний тренінг для малого бізнесу по експорту до Канади відбувся у Вінниці

Кожна зустріч з підприємцями для нас як свято. На цей раз ми провели надзвичайно цікавий та насичений день в Вінниці, де за сприяння Вінницької торгово-промислової палати відбувся навчальний тренінг щодо практичних аспектів експорту до Канади.

Нагадаємо, що проект CUTIS (Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій) в співпраці з торгово-промисловими палатами розпочав серію тренінгів для малого та середнього бізнесу (МСБ) в регіонах.

Головна ціль – розповісти бізнесу про перспективи експорту до Канади та нові можливості, які відкрила зона вільної торгівлі між Канадою та Україною (CUFTA). Більше інформації, а також календар заходів ви зможете знайти за посиланням.

Навчальний тренінг в Вінниці об’єднав більше 40 підприємців з самих різних секторів – сільське господарство, виробництво продуктів харчування на алкогольних напоїв, будівництво, взуття та легка промисловість, промислове обладнання, IT-послуги та навіть зброя.

В заході взяли участь:

Дмитро Швець, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, генеральний директор консалтингової компанії Start Global – стратегія виходу на глобальні ринки та системний аналіз канадського ринку

Юлія Павленко, директор департаменту міжнародних операцій «Укрпошти», ініціатор проекту E-Export School – інструменти e-commerce, що допоможуть вийти на нові ринки

Євген Созанський, партнер компанії Xtheta – можливості платформи Shopify

Інна Коновчук, провідний експерт з інтелектуальної власності ВТПП – особливості канадського ринку та пошук партнерів

Марія Бабій, начальник відділу експертизи та сертифікації ВТПП – правила визначення походження та нетарифне регулювання при експорті до Канади.

Серія тренінгів стала продовженням навчальної програми «How to Export to Canadа». Для участі в програмі були запрошені представники регіональних торгово-промислових палат, незалежні консультанти та викладачі провідних українських бізнес-шкіл.

Щоб дізнатися деталі тренінгів та програму заходів слідкуйте за повідомленнями на facebook сторінці проекту CUTIS (https://www.facebook.com/CUTISproject/). Не пропустіть тренінг в вашому регіоні! Наступне місто – Дніпро. До зустрічі 22 листопада!

Відео: Smart Exports #1 – Зовнішньоекономічні договори та форми розрахунків

13 квітня 2017 року відбувся перший захід серії Smart Exports “Зовнішньоекономічні договори, форми розрахунків та мінімізація ризиків”. До вашої уваги відеозапис виступів спікерів.

На жаль, через особливості приміщення друга частина відео має гіршу якість звуку, тож радимо дивитися в навушниках;)

Презентації спікерів:

Анжела МахіноваЗовнішньоекономічні договори
Сергій Костогриз – Форми розрахунків та інструменти мінімізації ризиків у ЗЕД діяльності

Фото з заходу – в галереї нижче.

Smart Exports – це серія освітніх семінарів для експортерів, створена за ініціативи Офісу з просування експорту, Канадсько-української торгової палати, Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі – ITFC за сприяння Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій.

На найближчі місяці також заплановані навчальні сесії щодо захисту прав інтелектуальної власності, визначення правил походження товарів, логістики та сертифікації. Cлідкуйте за оновленнями на нашій сторінці Facebook.

Відбувся тренінг з кількісних методів аналізу даних про міжнародну торгівлю

З 15 по 17 лютого Міністерство економічного розвитку та торгівлі України та Офіс з підтримки експорту в партнерстві з проектом CUTIS провели триденний інтенсивний тренінг з кількісного аналізу даних про міжнародну торгівлю для аналітиків та спеціалістів з аналізу ринків.

Під час заходу учасники відточували свої навички кластерного та бенчмаркінгового аналізу для виокремлення пріоритетних ринків для українського експорту. Окрім того, особлива увага була приділена гендерному та екологічному аналізу міжнародної торгівлі.

Канадський директор проекту CUTIS Пол Дарбі долучився до дискусії та розповів експертам про канадські практики щодо просування експорту та аналізу попиту на міжнародних ринках.

Нагадаємо, що на початку лютого відбувся тренінг з аналізу міжнародних торговельних даних з використання програмного забезпечення TradeSift.

Відбувся тренінг з використання TradeSift для урядовців та організацій підтримки експорту

З 1 по 3 лютого відбувся тренінг з аналізу міжнародних торговельних даних з використання програмного забезпечення TradeSift.

У заході взяли участь представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Офісу з просування експорту, державного підприємства “Укрпромзовнішекспертиза” та Канадсько-української торговельної палати.

Тренінги вели експерти компанії розробника TradeSift Антоніо Мартушеллі та Ріта Капуто.

TradeSift – найсучасніше програмне забезпечення, призначене для надійного та ефективного аналізу торговельних даних та вибору напрямків торговельної політики. Використання цього софту дозволить максимізувати спроможність українських аналітиків в сфері аналізу експортних даних та сприятиме ухваленню доказових рішень щодо торговельної політики.

Проект CUTIS як один з партнерів заходу надав урядовцям та організаціям підтримки експорту ліцензії на використання TradeSift.

Фотозвіт з заходу:

CUTIS спільно з СОТ провели тренінг з міжнародних торговельних перемовин

В грудні 2016 року за ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі відбулася серія тренінгів з міжнародних торговельних перемовин, партнерами якої виступили проект CUTIS та Світова організація торгівлі.

У заходах взяли участь представники українських міністерств (Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства закордонних справ України), проектних офісів реформ, бізнес-асоціацій, а також регіональних торгово-промислових палат.

7 та 8 грудня відбувся дводенний інтенсив щодо засад діяльності СОТ та стратегії ведення міжнародних торговельних перемовин. Учасники тренінгу ознайомилися з правилами доступу до ринків сільськогосподарських та несільськогосподарських товарів, ринків послуг, а також дізналися про кращі практики та секрети проведення торговельних перемовин. Окремо відбулася сесія щодо гендерного аспекту в міжнародній торгівлі.

З 12 по 16 грудня відбулася 5-денна симуляція процесу міжнародних торговельних перемовин.

Учасники симуляції представляли інтереси вигаданих країн Елари, Гімалії, Венусії та Плутони, кейси яких базувалися на реальних прикладах розвинених країн та країн, що розвиваються. Під час тренінгу команди готували торговельні позиції, які потім використовувалися у моделюванні справжніх багатосторонніх та двосторонніх перемовин. Сторони підписували угоди між собою, а також проводили фінальну сесію, на якій були підведені загальні підсумки п’яти днів.

Відгуки учасників можна подивитися у відео нижче: