Відео: вебінар “GroYourBiz – як отримати підтримку для свого бізнесу”

До вашої уваги відео вебінару “GroYourBiz: як отримати підтримку для зростання свого бізнесу” на платформі She Exports Офісу з просування експорту.

GroYourBiz – це канадська ініціатива, яка пропонує жінкам-підприємцям доступ до щомісячних групових консультацій за участі перевірених експертів з провідних організацій приватного сектору, таких як Bank of Montreal, TELUS та інші.

Експерти працюють разом, щоб заохочувати та підтримувати підприємства малого та середнього бізнесу. Більше про GroYourBiz можна дізнатися за посиланням: http://groyourbiz.com/

Під час вебінару засновниця та президент GroYourBiz MyBusinessMyBoard Барбара Моуат разом з консультантом GroYourBiz Франсес Маннаріно розкали учасникам як працюють консультаційні ради з підтримки жіночого бізнесу в Канаді, а також поділилися своїм досвідом створення та діяльності GroYourBiz.

Партнером заходу виступив Канадсько-український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), який впроваджується Канадсько-українською торговою палатою та Конференційною радою Канади та фінансується урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади.