Український виробник меблів Cube44 розпочав експорт до Канади

Українська майстерня дизайнерських меблів Cube44 вийшла на ринок Канади. Як зазначив засновник проекту Дмитро Ігнатов, компанія відправила до Торонто перший контейнер дизайнерської продукції.

Розпочати експорт до Канади команді Cube44 допомогла участь в міжнародній меблевій виставці Canadian Furniture Show, що відбулася в травні цього року в Торонто.

«Завдяки участі в меблевій виставці в Канаді у нас з’явилися нові знайомства та контакти. У нас була ціль номер один – розпочати експортувати. І нам це вдалося. Наступне завдання – активно розвивати експортний напрямок», – прокоментував Дмитро.

Нагадаємо, до українського стенда на Canadian Furniture Show 2018 увійшли такі компанії як  Cube44 (меблі для вітальні та офісу), ADK (меблі для вітальні та спальні), Aqua Rodos (меблі для ванної кімнати), Merx (кухні, меблі для вітальні та спальні), Instyle (кухонні меблі), Stalkon (офісні меблі), Blest (меблі для вітальні та спальні), Snite (дитячі меблі). Також на виставці поза головним стендом будуть представлені вироби компанії Kulik System (офісні меблі) та Ренесанс (дитячі меблі).

Українські виробники виходять на канадський ринок під спільним брендом Meblica.

Учасники стенду були відібрані канадськими експертами у відповідності до смаків північноамериканських споживачів та потенціалу їх виходу на канадський ринок.

Українська місія на Canadian Furniture Show 2018 відбувалась в рамках впровадження та за підтримки Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), який фінансується урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади.

Майстерня дизайнерських меблів Cube44 розпочала свою діяльність влітку 2015 року з виробництва декількох авторських моделей меблів.

На сьогоднішній день в компанії власне виробництво серійних меблів – близько 100 моделей, асортимент постійно розширяється.

За плечима майстерні участь в більш ніж 14 галузевих виставках по Україні, 11 премій DESIGN INTERNATIONAL AWARDS 2016 / PARIS, FRANCE, 2 повноцінні меблеві колекції. У серпні 2016 компанія відкрили власний шоурум в Києві. Крім цього, меблі можна придбати в 8 дизайн-студіях, 10 мультибрендових магазинах і на 18 інтернет-платформах.

Окрім Канади, компанія розвиває експорт в такі держави як США, Італія, Австралія, Румунія та Польща.

Вся продукція виробляється з українських матеріалів.