Фонтан меду, брендовий одяг та інновації в IT: що приготував проект CUTIS для відвідувачів Ukraine House Toronto

За підтримки проекту CUTIS провідні українські компанії з пріоритетних для проекту галузей будуть представлені на Ukraine House Toronto.

Як і в Давосі, Ukraine House Toronto стане майданчиком для представлення українських технологій, інновацій, продуктів широкого вжитку, а також місцем зустрічі та нетворкінгу учасників Ukraine Reform Conference.

Що просто не можна проґавити?

В рамках Innovation Corner на Ukraine House Toronto всі бажаючі зможуть долучитися до майбутнього, що вже зараз творить українська IСT індустрія.

Свої передові сервіси та продукти в Торонто представлять сім провідних українських hi-tech компаній: EdPro, Infocom Ltd., Information Systems Security Partners (ISSP), Integrated Tech Lab (Intela-Ukraine), Jelvix, SolarGaps та TechNovator. Innovation Corner організований Export Promotion Office в партнерстві з проектом CUTIS та Канадсько-українською торгово-промисловою палатою.

Також 3 липня на Ukraine House Toronto українські компанії організують презентацію своїх напрацювань та передових IT-продуктів для канадського бізнесу, потенційних міжнародних партнерів та баєрів.

Окрім того, всі бажаючі зможуть поласувати запашним українським медом біля справжнього медового фонтану від одного з найбільших українських виробників та експортерів компанії Beehive.

Компанія Lol&Pop приготувала для гостей Українського дому надзвичайно смачний hand-made зефір, льодяники, желе, що були створенні спеціально для цієї події.

Все різноманіття смаків буде доповнено смачними продуктами таких компаній як Galfrost, Grona, Lekorna, Malbi Food і Polus, що також є частиною програми підтримки малого та середнього бізнесу на канадському ринку U CAN Export проекту CUTIS.

Гостям виставки, що слідкують за модними новинками, варто відвідати показ мод, в якому візьмуть участь такі відомі в Україні бренди одягу як Андре Тан та RITO.

Українські меблі світової якості Blest будуть презентовані в секції «Туризм в Україні».

Нагадаємо, що Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) – це 5-річна (2016-2021) ініціатива уряду Канади, спрямована на зменшення бідності в Україні шляхом нарощування експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України. Проект фінансується урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади. Проект реалізується Конференційною радою Канади спільно з Канадсько-українською торговою палатою.

Проект CUTIS реалізує програму підтримки експорту до Канади «U CAN EXPORT» у п’яти пріоритетних секторах: виробництво одягу, взуття, меблів та кондитерських виробів, а також ІТ-послуги.