Бізнес-форум в межах української торгової місії в Канаді зібрав понад 100 представників канадського бізнесу

30 жовтня в Торонто в межах української торгової місії до Канади відбувся українсько-канадський бізнес-форум за участі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

До заходу долучилися представники української та канадської бізнес спільноти, а також українські урядовці. Зокрема, окрім голови українського уряду в заході взяли участь віце-прем’єр міністр, міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів та заступниця міністра економічного розвитку та торгівлі, торгова представниця України Наталія Микольська, інші представники Уряду Україну.

Бізнес форум зібрав понад 100 представників канадського бізнесу, зацікавлених у налагодженні торговельних зв’язків з Україною, а також у її інвестиційному потенціалі.

“Відкритість і підтримка діалогу разом з політичною волею захистити і зробити успішним чесний бізнес – моя особиста інвестиція, як Глави Уряду”, – підкреслив прем’єр-міністр України під час свого виступу.

Ukraine PM Groysman's remarks in Toronto

Виступ Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана в Торонті підчас Canada Ukraine Business Forum (30.10.2017) Canada-Ukraine Chamber of Commerce Canada-Ukraine Trade and Investment Support project – CUTIS Canada-Ukraine Free Trade Agreement

Posted by Forum TV on Monday, October 30, 2017

 

Під час форуму представники українського бізнесу отримали можливість налагодити контакти з потенційними канадськими партнерами. Окрім того, була організована окрема серія B2B-зустрічей для українських компаній.

Співорганізаторами торгової місії та бізнес форуму виступили Офіс з просування експорту, Міністерство економічного розвитку та торгівлі, Канадсько-українська торгова палата, Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій.

Невеликий фотозвіт з форуму та B2B