Українські урядовці обговорили з промисловцями питання стандартизації в Канаді

В п’ятницю, 15 грудня, в межах бізнес-сніданку представники українських регуляторних органів обговорили з бізнесом результати навчального візиту до Канади, який відбувся наприкінці листопада 2017 року в межах проекту CUTIS.

Нагадаємо, що делегація українських урядовців у складі представників  Міністерства економічного розвитку та торгівлі, ДП “Укрметртестстандарт”, Національного агентства з акредитації України, Українського Агентства зі Стандартизації та Держпродспоживслужби відвідала Канаду отримала можливість разом з канадськими спеціалістами працювати над зближенням регуляторних стандартів двох країн в межах вільної торгівлі

В межах бізнес-сніданку представники урядових органів ділилися з виробниками промислової продукцїї та профільними бізнес-асоціаціями своїм досвідом спілкування з канадськими колегами та інформацією щодо основних стандартів, що діють в Канаді. Учасники заходу також обговорили домовленості досягнуті в межах візиту.

Отриманий фідбек буде використано в подальшому спілкуванні з канадськими регуляторними органами, щоб торгівля промисловими товарами в межах Угоди про вільну торгівлю була безперешкодною.