Відео: вебінар “Доступ МСБ, яким володіють жінки, до фінансування”

Український малий та середній бізнес (МСБ) стикається з багатьма проблемами, що обмежують можливості експорту. Банки надають тільки комерційні кредити з високими відсотками у розмірі 20% та вище, акцент робиться на короткострокові кредити, адмініструвати кредити важко для МСБ – і це лише ключові проблема щодо відсутності доступного фінансування.

Дослідження показують, що жінки часто стикаються з додатковими обмеженнями щодо розвитку свого бізнесу у порівнянні з чоловіками: брак часу через перевантаження сімейними обов’язками, відсутність ділових мереж і зв’язків, менш ризикована поведінка у бізнесі тощо.

Щоб допомогти власницям та менеджеркам малого й середнього бізнесу зрозуміти, які існують варіанти фінансування їхнього бізнесу, Офіс з просування експорту за підтримки Канадсько-українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій CUTIS на базі Платформи SheExports 12 липня 2017 року провели вебінар «Доступ МСБ, зокрема, яким володіють жінки, до фінансування: експертні поради».

До вашої уваги запис вебінару з синхронним перекладом:

Спікери:
Глен Ходжсон, Конференційна рада Канади, економіст з 35-річним досвідом у галузі макроекономіки, міжнародної торгівлі та фінансів, фіскальної та податкової політики на посаді старшого наукового співробітника Конференційної ради Канади.

Завантажити презентацію Глена

Євген Черв’яченко, радник Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства України, консультант Світового банку, ЄБРР, IFC та проектів ПРООН.

Платформа SheExports – ініціатива, що координується та реалізовується Офісом з просування експорту, який діє як консультаційно-дорадчий орган при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Ідейною натхненницею ініціативи виступає Наталія Микольська, Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий Представник України.