Українські експортери дізналися про переваги сертифікації ISO 14001 при виході на ринок Канади

Екологічна сертифікація – це вагома конкурентна перевага для компаній, які хочуть бути успішними на ринку Канади, адже канадці – відомі етичні споживачі, які готові платити більше товари, вироблені ощадливим для довкілля способом. Наприклад, канадські супермаркети та дистриб’ютори часто очікують від постачальників товарів, сертифікованих за стандартом ISO 14001.

Ми не могли проминути такої важливої теми. 20 квітня наш проект спільно з Bureau Veritas ділився з проактивними експортерами перевагами та тонкощами сертифікації за стандартом ISO 14001 в межах заходу “Екологічна сертифікація ISO 14001 та її перспективи для ринку Канади”.

Учасники семінару дізналися про виникнення та розвиток стандарту ISO 14001, управління ризиками, що лежить у його основі, покроково розглянули процес впровадження сертифікації та обговорили успішні кейси українських компаній.

“Екологічна сертифікація може стати реальним козирем на канадському ринку, який мотивуватиме українських виробників рухатися в напрямку більш дружнього до довкілля виробництва”, – відзначив директор проекту CUTIS Пол Дарбі.

Ви можете завантажити матеріали семінару за посиланням.