В Києві презентували посібник з експорту до Канади І СAN Export

20 жовтня 2017 року в БЦ Леонардо відбулася презентація двох посібників з експорту до Канади:

1) Практичного посібника з експорту до Канади для українських малих та середніх підприємств “I CAN EXPORT”, розробленого в рамках проекту CUTIS;
2) Гайду «Публічні закупівлі Канади: з чого почати», розроблений проектом GPAinUA Офісу з просування експорту

У заході взяли участь Посол Канади в Україні Роман Ващук, заступниця Міністра економічного розвитку та торгівлі, торгова представниця України Наталія Микольська, представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі, експерти проекту CUTIS та Офісу з просування експорту.

«Час переговорів та теоретизування минув, настав час практики вільної торгівлі», – відзначив посол під час свого вступного слова.

«Канада – далекий за відстанню, але близький за можливостями ринок для українського бізнесу», – підкреслила заступниця міністра, акцентуючи увагу на можливостях, які відкриває вільна торгівля з Канадою для українського бізнесу.

До заходу долучилося понад 170 представників українського бізнесу та експертної спільноти, які надали свій фідбек щодо посібників та змогли поспілкуватися з авторами.

Відео з презентації

Більше фото з події нижче.

Щоб отримати електронну версію посібника I CAN Export запрошуємо перейти за посиланням й заповнити невелику анкету. Ви автоматично отримаєте посилання на завантаження.