Тур CUFTA: Opening Doors – зустрічі в Калгарі та Вінніпезі

26 та 28 вересня в Калгарі та Едмонтоні відбулися дві події в межах нетворкінг туру CUFTA: Opening Doors, які завершили перший етап серії заходів в Канаді.

Під час зустрічей команда проекту CUTIS спільно з представниками Канадсько-української торгової палати, місцевої влади та Уряду Канади інформували канадський бізнес про переваги Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою, а також можливості, які вона відкриває для канадських підприємців, імпортерів та інвесторів.

Під час обох івентів обговорювалися комерційні вигоди для канадських підприємств, які генеруватиме Угода, її роль у залученні жінок до торгівлі та експорту, історії успіху канадського бізнесу в Україні, а також інвестиційні можливості для канадського бізнесу в Україні.

Окрім місцевої бізнес-спільноти до події в Калгарі долучилися Сандра Джансен, обрана представниця округу Калгарі-Норсвест, Річард Тарасофскі, заступник директора напрямку Східної Європи та Євразії в Уряді Канади та Майкл Юркевич, президент компанії Refraction Asset Management, який розповів про свій досвід спільних канадсько-українських проектів.

У дискусії в Вінніпезі також взяли участь Дон Калліс, виконавчий директор департаменту торгівлі та інвестицій провінції Манітоба, а також Вікторія Юмін, старший директор з міжнародної торгівлі компанії AG Growth International.

Невеликий фотозвіт з подій нижче.

CUFTA: Opening Doors в Едмонтоні – як це було

Тур CUFTA: Opening Doors продовжиться в жовтні з подіями в Оттаві 11 жовтня, Монреалі – 12 жовтня та Торонто – 16 жовтня. Детальніше за посиланням.