Тур CUFTA: Opening Doors завершився подіями в Оттаві, Монреалі та Торонто

11, 12 та 16 жовтня в Оттаві, Монреалі та Торонто відбулися три останні події комунікаційного туру CUFTA: Opening Doors, організованого в межах Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій.

Всі три заходи покривали питання переваг Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою для канадського бізнесу, її роль у підвищенні участі жінок у торгівлі між Канадою та Україною, а також історії успіху в канадського бізнесу в Україні та інвестиційний потенціал України

Посол України в Канаді Андрій Шевченко приєднався до події у Оттаві та прокоментував перспективи CUFTA для канадського бізнесу.

“Можливості вільної торгівлі з Україною реальні й канадський бізнес вже починає використовувати переваги Угоди”, – відзначив посол.

До зустрічей-дискусій в Отаві, Торонто та Монреалі долучилися поважні гості: Даян Френсіс, всесвітньо відома журналістка та авторка бестселерів, Вейн Гудбренсон, CEO Branham Group, Деніел Захаричик, торговий комісар з питань Східної Європи та Євразії Уряду Канади, Пол Мелехов, віце-президент компанії Pharmascience в Східній Європі, Роман Маслій, керуючий директор SHI Capital, перший секретар з економічних питань посольства України в Канаді Олег Хавронюк та багато інших. Всі зустрічі модерувалися експертами та менеджерами проекту CUTIS.

Фотозвіт з подій дивіться нижче.

Сподіваємося зустрічі впродовж останнього місяця надихнули канадський бізнес поглянути в бік України та проаналізувати переваги вільної торгівлі. Команда проекту CUTIS продовжує працювати над пошуком канадських партнерів та інвесторів, готових співпрацювати з українським бізнесом.