Канадський рітейлер завітав до України для зустрічі з вітчизняними виробниками меблів

Представники канадського холдингу GROUPE RIEL, що спеціалізується на торгівлі меблями, завітали до України для зустрічі з вітчизняними виробниками меблів.

На даний момент  GROUPE RIEL – це сімейний бізнес, яким керує Denis Riel.

Denis Riel вже 8 років входить до складу ради директорів канадської асоціації Mega Group та займає посаду віце-голови. Mega Group об’єднує близько 400 компаній, що працюють в торгівлі меблями по всій Канаді.

В 2007 році холдинг GROUPE RIEL підписав угоду з американським холдингом Ashley Home Furniture ($6 млрд роздрібних продажів в США та Канаді), завдяки чому компанія стала ексклюзивним продавцем меблів Ashley в провінції Квебек.

Під час візиту представників холдингу GROUPE RIEL до України пройшли зустрічі з шістьма виробниками меблів. Канадці відвідали виробництво та шоу-руми українських компаній.

З продукцією Made in Ukraine представники холдингу GROUPE RIEL познайомилися в травні цього року в Торонто під час найбільшої меблевої виставки Канади.

До українського стенда на Canadian Furniture Show 2018 увійшли такі компанії як  Cube44 (меблі для вітальні та офісу), ADK (меблі для вітальні та спальні), Aqua Rodos (меблі для ванної кімнати), Merx (кухні, меблі для вітальні та спальні), Instyle (кухонні меблі), Stalkon (вуличні меблі), Blest (меблі для вітальні та спальні), Snite (дитячі меблі). Також на виставці поза головним стендом були представлені вироби компанії Kulik System (офісні меблі) та Ренесанс (дитячі меблі).

Сподіваємося, що нинішній візит представників GROUPE RIEL стане початком плідної співпраці і вже найближчим часом ми побачимо ще більше української продукції в канадських магазинах меблів.

Нагадаємо, українська майстерня дизайнерських меблів Cube44 розпочала експорт на ринок Канади. Як зазначив засновник проекту Дмитро Ігнатов, компанія відправила до Торонто перший контейнер дизайнерської продукції.