Українська IT-місія відвідає запуск Branham300 в Канаді

З 29 травня по 1 червня 2017 року у Торонто перебуватиме українська галузева IT місія до Канади, яку очолює Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі –  Торговий представник України Наталя Микольська.

Понад 15 перспективних українських IT компаній, що пройшли конкурсний відбір з-понад 50 претендентів, вперше отримали можливість взяти участь в Branham300 Launch Event (www.branham300.com). Ця авторитетна мережева зустріч у секторі інформаційно-комунікаційних технологій проходить у Канаді щорічно з 1990 року та є дискусійним майданчиком для директорів найбільших компаній щодо відкриття нових ринків та пошуку партнерів.

Представники українських компаній – першопроходців, що увійшли до місії, матимуть можливість поспілкуватися з трьома сотнями провідних управлінців технологічних компаній Канади. В рамках місії традиційно пройде серія індивідуальних В2В зустрічей.

На Branham300 Lanch Event відбудеться спеціальна презентація IT сектору України та його потенціалу. Таким чином, учасники місії не лише презентують себе потенційним канадським партнерам, а й привернуть увагу до IT галузі України загалом.

Організатори ІТ місії – Офіс з просування  експорту у партнерстві з проектом CUTIS (Canada-Ukraine Trade and Investment Support).Платиновий спонсор –  компанія SoftServe. Приймаюча сторона та партнер з канадського боку  –  Branham Group – провідна консультаційна компанія, зосереджена виключно на канадському секторі високих технологій.