12 жовтня відбувся вебінар на тему «Промислові відходи: проблеми vs нові можливості»

Поводження з промисловими відходами є однією з найгарячіших природоохоронних тем. На жаль, в українських реаліях бізнес розглядає промислові відходи скоріше як проблему, а не потенційно цікавий додатковий ринок. І це при тому, що ефективна переробка відходів напряму пов’язана із конкурентоздатністю українських компаній на міжнародних ринках.

Де знайти закупівельників конкретного виду відходу? До кого звернутися за роз’ясненням нових регулювань?… Ці та не тільки питання часто постають перед українським бізнесом.  Ви питаєте – ми відповідаємо.

Проект CUTIS провів вебінар з Олександром Семенцем, заступником директора Департаменту екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності, начальником Управління поводження з відходами та екобезпеки Міністерства екології на тему «Промислові відходи: проблема чи можливість».

Під час вебінару були розглянуті наступні питання:

  • регулювання поводження з відходами на виробничих підприємствах;
  • наявний ринок поводження з промисловими відходами та його подальший розвиток;
  • перспективи інвестування у сектор переробки промислових відходів;
  • шляхи запобігання утворенню відходів, підвищення ресурсоефектив
  • ності виробництва.

Відео вебінару можна подивитися за посиланням https://bit.ly/2ysbO6i

За додатковою інформацією можете звертатися до Зої Павленко, експерта з охорони навколишнього середовища проекту CUTIS. Тел.: (097)167-21-07. Email: zpavlenko@cutisproject.org